Ako používať Sanytol na oblečenie  

Sortiment produktov SANYTOL pokrýva hygienu a dezinfekciu všetkých priestorov v dome. Kúpeľňa, kuchyňa, spotrebiče či doplnky pre bábätká, no nehovoríme len o povrchoch, ponúka totiž aj riešenia na dezinfekciu bytového textilu a oblečenia. V tomto článku vysvetľujeme, ako použiť Sanytol na oblečenie, aby zostalo čisté, bez choroboplodných zárodkov a s príjemnou vôňou. 

Ako používať Sanytol na oblečenie

Ako používať Sanytol na moje oblečenie  

SANYTOL ponúka rôzne produkty určené na čistenie a dezinfekciu odevov, ako aj na odstraňovanie škvŕn. Vždy by ste sa mali riadiť pokynmi na ich štítkoch, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Nižšie vysvetlíme, na čo sú jednotlivé produkty určené.  

Dezinfekcia oblečenia Sanytolom  

Na dezinfekciu oblečenia je vhodný Dezinfekcia na bielizeň – Biele kvety – Sanytol. Je to prípravok, ktorý úplne likviduje baktérie spôsobujúce nepríjemný zápach a zanecháva príjemnú vôňu. Neobsahuje chlór a preto sa dá použiť na všetky druhy tkanín a farieb. Je účinný aj v studenej vode, ručne aj v práčke, a je ideálny na oblečenie, ktoré nemôžete prať pri vysokých teplotách alebo ho nemôžete ihneď vyvesiť.  

Návod na použitie dezinfekčného prostriedku na textil Sanytol je jednoduchý:  

  • Pre pranie v práčke pridajte 45 ml do nádobky na aviváž a perte na príslušnom programe s bežným pracím prostriedkom.  
  • Ak chcete prať ručne, nalejte polovicu uzáveru do 4 litrov vody a nechajte pôsobiť 15 minút. Potom opláchnite veľkým množstvom vody.  
Používať Sanytol na oblečenie

Odstráňte škvrnu z oblečenia pomocou SANYTOL  

Na najťažšie a najodolnejšie škvrny môžete použiť Dezinfekčný odstraňovač škvŕn – Sanytol, ktorý má trojitú funkciu: odstraňuje nečistoty a nepríjemný zápach a zničí 99,9 % choroboplodných zárodkov. Dá sa používať ručne aj v práčke, bez potreby pridania bielidla. Okrem toho funguje v studenej vode od 20 ºC, vďaka čomu je dobrou alternatívou pre všetky odevy, ktoré sa nedajú prať pri vysokých teplotách:  

  • Ak ho chcete použiť v práčke, stačí pridať dve odmerky do nádobky na prací prostriedok spolu s vaším obvyklým pracím prostriedkom a naprogramovať príslušný prací cyklus. Pre špinavšie oblečenie môžete pridať ešte jednu odmerku a zvýšiť teplotu na 40 ºC, ak je to možné.  
  • Ak chcete prať ručne, nalejte malú odmerku Sanytolu do 4 litrov vody s teplotou 20 ºC s pracím prostriedkom, ktorý používate bežne. Nechajte oblečenie namočené 30 minút a dokončite vypláchaním vo veľkom množstve vody.  

  

Pomocou týchto rád dosiahnete zdravú bielizeň a zdravý domov.