Kto sme?

Kto sme?

Sanytol, odborník na dezinfekciu

Už viac ako 20 rokov vám SANYTOL ponúka svoj inovatívny rad výrobkov určených na hygienu domácnosti, bielizne aj rúk, aby vám pomohol udržať vašu domácnosť zdravú a čistú.

Skúsenosti, ktoré slúžia širokej verejnosti

Všetko sa začalo v roku 1944, keď sa značka SANYTOL, založená v spolupráci s profesionálmi na dezinfekciu v nemocničnom prostredí, objavila na trhu s 5 výrobkami, aby splnila očakávania spotrebiteľov v oblasti zdravia a bezpečnosti. Výrobky sú bez chlóru a sú zárukou bezpečnosti a zdravia pre celú rodinu.

Odvtedy neprestal SANYTOL inovovať tak, aby mohol ponúkať výrobky čoraz účinnejšie, zodpovedajúce potrebám spotrebiteľov. 

Značka SANYTOL dnes ponúka širokú paletu účinných a praktických riešení na upratovanie a dezinfekciu: od Dezinfekcie na bielizeň cez Čistič usadenín v kúpeľni, Odmasťovač kuchyne až po Dezinfekčný gél bez oplachovania. Určite nájdete výrobok zodpovedajúci vašim potrebám, najmä vtedy, keď sa rodina neustále rozrastá!
Značku SANYTOL neprestala inovovať, aby mohla ponúkať výrobky, ktoré sú čoraz efektívnejšie a uspokojujú potreby spotrebiteľov.