Značka sanytol

Zdravie

Pre SANYTOL bolo vždy stredobodom záujmu zdravie našich spotrebiteľov.
06_icon-2c

Odstránenie mikróbov

Výrobky SANYTOL zničia 99,9 % baktérií, plesní a vírusov tak, aby chránili zdravie spotrebiteľov

Čistiť neznamená dezinfikovať! Klasické čistiace prostriedky v skutočnosti umožňujú odstrániť viditeľnú špinu, ale nie tú, ktorú nevidno: mikróby. Preto vám SANYTOL už viac ako 20 rokov ponúka také zloženie výrobkov, ktoré dokáže odstrániť baktérie, plesne a vírusy nachádzajúce sa na plochách, bielizni aj rukách. Maximálna účinnosť pre zdravé prostredie!

03_icon-2c

Dermatologicky testované

V portfóliu SANYTOL nájdete výrobky dermatologicky testované, ako sú Dezinfekčný univerzálny čistič, Dezinfekčný čistič na podlahy a plochy alebo Univerzálne dezinfekčné jednorázové čistiace utierky. 

Ak máte citlivú pokožku, SANYTOL ponúka aj výrobky, ktoré sú hypoalergénne alebo obsahujú zložky, ktoré pomáhajú znižovať nebezpečenstvo vzniku alergií. Tieto výrobky sa testovali pod kontrolou dermatológov na dobrovoľníkoch s citlivou pokožkou. To platí pre výrobky SANYTOL na hygienu rúk alebo pre rad čistiacich prostriedkov so zložením OCHRANA, ktoré získalo certifikát ECARF (Európskeho centra pre výskum alergií).

02_icon-2c

Bez chlóru

Vďaka svojmu zloženiu bez chlóru výrobky SANYTOL neodfarbujú, nevytvárajú škvrny na textile a sú šetrné k umývateľným plochám. Na rozdiel od chlóru neuvoľňujú pri kontakte s inými výrobkami výpary a nestrácajú účinnosť pri vysokej teplote. Eukalyptus, grapefruit, biele kvety atď. výrobky SANYTOL zanechajú vo vašej domácnosti príjemnú vôňu.

Účinnosť

SANYTOL, to je aj výskumné laboratórium venujúce sa rozvoju a zdokonaľovaniu výrobkov. Vďaka tomuto výskumu ponúkajú výrobky SANYTOL maximálnu účinnosť pri čistení a dezinfekcii na perfektnú hygienu vašej domácnosti.
05_icon-2c

Čistenie

So značkou SANYTOL sa končí dvojnásobná povinnosť! Na rozdiel od chlóru, ktorý len dezinfikuje, výrobky SANYTOL preukázateľne účinkujú proti všetkým druhom špiny: mastnote, usadeninám, stopám mydla atď. Určite nájdete výrobok, ktorý hľadáte.
06_icon-2c

Dezinfekcia

Všetky zloženia výrobkov SANYTOL sa testovali v nezávislom mikrobiologickom laboratóriu podľa platných európskych noriem pre dezinfekčné prípravky. Tieto normy sú „postupovými skúškami“, ktoré merajú účinnosť výrobkov vo veľmi špecifických podmienkach. Na overenie tejto účinnosti musia zničiť 99,9 % reprezentatívnych kmeňov vírusov, baktérií alebo plesní v danej koncentrácii a danom čase.

Spoločenská a Ekologická zodpovednosť

Okrem požiadaviek na kvalitu sa SANYTOL zaväzuje znižovať vplyv svojich výrobkov na životné prostredie počas celého procesu výroby, používania a likvidácie.

09_icon-2c

Zodpovedná výroba

  • Naše výrobné prevádzky majú certifikáty ISO 9001 (Kvalita), ISO 14001 (Životné prostredie), OHSAS 18001 (Zdravie a bezpečnosť pri práci).
  • Naše suroviny zodpovedajú novým predpisom REACH.
  • Netestujeme na zvieratách.
10_icon-2c

Šetrenie energiou

  • Znižujeme spotrebu energie (plynu, vody, elektriny) v našich výrobných prevádzkach.
  • Dodržiavame politiku triedenia a využitia odpadu
08_icon-2c

Rešpekt pred spotrebiteľom

  • SANYTOL svoje výrobky neustále zlepšuje tak, aby sa maximálne znížili alergény a vybrali látky šetrnejšie k životnému prostrediu, napríklad so zložením bez fosfátov alebo agresívneho chemického odpadu.
  • Naše výrobky sú účinné od 20 °C aby sa znížila spotreba energie.
  • SANYTOL vám poskytuje zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii od pondelka do piatka od 9.00 hod. do 12.00 hod., aby vám poradil, ako výrobky čo najlepšie používať.