SANYTOL, odborník na dezinfekciu bez chlóru, zbaví vás 99,9 % baktérií, plesní a vírusov.

Dezinfekčný čistič na podlahy a plochy – 4 účinky

Popis

Vlhkost‘ a teplo v kuchyni a kúpel’ni podporuje rast mikróbov. SANYTOL dezinfekcia univerzálny čistič 4 účinky pure, ktorý vdaka svojmu super silnému účinku bez námahy dezinfikuje, rozvonia, odmast’uje a odstraňuje vodný kameň v jednom kroku. Zanecháva povrchy čisté, lesklé a prevonia miestnost‘ sviežou limetkovou vôňou.

Charakteristika

Zabíja 99,9 % baktérií, plesní a vírusov
Zabíja 99,9 % baktérií, plesní a vírusov
4 účinky: Odmasťuje, odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje, prevonia
4 účinky: Odmasťuje, odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje, prevonia
Neobsahuje chlór
Neobsahuje chlór
Dermatologicky testované
Dermatologicky testované
Lesklé povrchy
Lesklé povrchy
Chráni povrchy
Chráni povrchy

Oblasti použitia

  • Vitrifikované parkety
  • Laminátové podlahy
  • Linoleum
  • Podlahy z PVC a vinylu
  • Neporézne obklady

Návod na použitie

Priame použitie: Prípravok nalejte na utierku, kým sa nenamočí, a potom utrite čistený a dezinfikovaný povrch. Pre baktericídnu, levurocídnu a virucídnu účinnost‘ proti obaleným vírusom nechajte pôsobit’5 minút a 15 minút pre fungicídnu účinnost‘. V prípade usadenej mastnoty alebo vodného kameňa nechajte pôsobit‘ dlhšie a v prípade potreby operáciu zopakujte. Použitie v zriedenom stave: Zried’te 80 ml (2 vrchnáky) v 5 litroch vody. Namočte mop zriedeným prípravkom a čistený povrch zotrite.

Tento produkt účinne odstraňuje

Zloženie výrobkov SANYTOL sa testuje v mikrobiologickom laboratóriu a spĺňa AFNOR a európske normy upravujúce antimikrobiálnu účinnosť. Zaručujú dokonalú hygienu a sú účinné na:

Baktérie

Baktérie

Baktericídny podla normy EN1276 a EN16615 proti Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Listeria monocytogenes, Salmonella enterica a Campylobacter jejuni.

Plesne

Plesne

Fungicídny podla normy EN1650 a EN13697 proti Aspergillus brasiliensis, Trichosporon cutaneum a kvasinkový podla normy EN1650 a EN16615 proti Candida albicans.

Vírusy

Vírusy

Virucídny podla normy EN14476 a EN16777 proti vírusu Vaccinia, vírusu chrípky H1N1 a koronavírusu 229E.