Nachádzate sa tu

Medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, založená v roku 1922. Naše portfólio značiek sa môže pýšiť známymi menami, ako sú Alex, Sanytol, Lactovit...

Kto sme

Grupo AC  MARCA je medzinárodná skupina so sídlom v Barcelone, s ôsmymi dcérskymi spoločnosťami a viac ako 700 zamestnancami, ktorej produkty nájdete vo viac ako 50 krajinách sveta.

Táto spoločnosť založená v roku 1922 začínala s výrobou farieb na textil pre domáce použitie pod značkou IBERIA. Od tej doby významne rozšírila svoje pole pôsobnosti a v súčasnej dobe sa zaoberá výrobou a distribúciou viac ako dvadsiatich druhov značiek z oblasti čistiacich prostriedkov a prípravkov pre starostlivosť o domácnosť, kozmetiky, lepidiel a tmelov. Portfólio sa môže pochváliť známymi značkami ako napr. Alex, Norit, Sanytol, Lactovit, Giorgi, Ecran, Ceys atď. Väčšina značiek je vo svojej kategórii lídrom na trhu.

AC Marca Slovakia je spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1997 a je súčasťou medzinárodného holdingu GRUPO AC MARCA. Je špecialistom v oblasti starostlivosti o domácnosť, hygieny, starostlivosti o telo a v oblasti lepidiel a tmelov.