Váš domov

Osviežovače vzduchu

 

<h2 class='h2title'>Kuchyňa</h2> je jednou z najrušnejších miestností v dome, vyskytuje sa tam obrovské množstvo nebezpečných mikróbov, ako sú listéria alebo salmonela.

Kuchyňa

Kuchyňa je jedným z najrušnejších miest v domácnosti. Preto sa tu môžeme stretnúť so značným množstvom nebezpečných mikróbov, ako sú listéria alebo salmonela, ktoré môžu vyvolať stav, ktorý je všeobecne známy pod pojmom otrava jedlom. 

Style
Two columns
Kožné choroby, infekcie dýchacích ciest... Rad chorôb môže vyvolať okrem iného zle dezinfikovaná podlaha v kúpeľni.

Kúpeľňa a WC

Extrémne vlhký vzduch, vysoké teploty a organické zvyšky prispievajú k tvorbe ideálneho prostredia na množenie mikróbov. 

SANYTOL vám ponúka najúčinnejšie prípravky, ktorými zaistíte čistotu svojho domova a bezpečie pre svoju rodinu.

Podlahy a ďalšie povrchy

Pri kontakte rúk a potravín s rôznymi povrchmi, ktoré sú prenášačmi všetkých druhov baktérií, dochádza často ku krížovej kontaminácii. Aj podlahy a koberce sú možnými prenášačmi, a to preto, že sú v kontakte s topánkami, ktoré sú zdrojom externej kontaminácie (pľuvance, exkrementy...).

Style
Two columns
Vedeli ste, že mikrobiálne riziko a nepríjemný zápach spôsobený baktériami môžu pretrvávať aj potom, čo ste odevy vyprali?

Bielizeň

S cieľom znížiť spotrebu energie, perú niektorí ľudia bielizeň pri nízkej teplote a znižujú množstvo pracieho prostriedku. 

Style
Two columns
Aby sme zlepšili kvalitu vzduchu vo svojich domácnostiach, mali by sme nielen čistiť veľké plochy pomocou neagresívnych a dezinfekčných prostriedkov, ako sú dezinfekčné.

Osviežovače vzduchu

Mikróby sa môžu šíriť vzduchom, a to tak, že sa prenášajú v malých čiastočkách ľudskej pokožky alebo v malých kvapôčkach pri kašľaní, kýchaní alebo pľuvaní.

Style
Two columns
Dezinfikujte svoju kuchyňu, kúpeľňu, podlahy, odevy a udržiavajte čistý vzduch vo svojom domove pomocou radu neagresívnych prípravkov SANYTOL.